İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku | Arven Danışmanlık

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Danışmanlığı

Arven Danışmanlık

İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Hukuku Danışmanlığı

Arven Danışmanlık olarak İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Uzmanlarımız ile Firma veya Kişinin haklarını gözeterek, İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik den kaynaklı dava süreçlerine danışmanlık yapıyoruz. Dava süreçlerinde danışmanlığını yaptığımız Kurum veya Kişinin yasal tüm haklarından maksimum fayda ile yararlanması için çalıma yapıyoruz.
ARVEN Danışmanlık

Danışmanlık Hizmeti Kapsamına Giren Konular

 • Şirket tarafından iş hukuku, toplu iş hukuku, sosyal güvenlik mevzuatı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) uygulamaları konularında yazılı veya sözlü olarak talep edilen danışmanlık hizmetine ilişkin görüşlerini yazılı veya sözlü olarak en kısa zamanda iletilmesi
 • İşyeri kayıtları, özlük dosyaları ve şirket tarafından kullanılan yönetmelik, prosedür, sözleşme, belge ve diğer formlarla ilgili olarak iş hukuku ve sosyal güvenlik mevzuatı çerçevesinde (İş Müfettişleri ve SGK Müfettişleri tarafından yapılacak genel denetim benzeri) şirketlerin genel denetiminin yapılması suretiyle şirketin mevzuata aykırılıklardan kaynaklanabilecek risklerinin, personelden kaynaklanan mali yüklerinin ve mevcut durumunun ortaya konulmasına ilişkin rapor hazırlanması ve işyerinin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile SGK uygulamaları açısından düzenli ve sürekli denetlenebilir nitelikte olmasının sağlanması.
 • Şirketin hazırlayacağı İş hukuku ve Sosyal Güvenlik konuları ile ilgili metinlerin incelenerek katkıda bulunulması.
 • Sosyal Güvenlik ve İş mevzuatı Kapsamındaki Uyuşmazlıkların Çözümü.
 • İşveren ve İşçi Arasında sözleşmeye aykırılıktan meydana Gelecek Uyuşmazlıkların Barışçı Yoldan Çözümü,
 • Alt işveren ve tedarikçi sözleşmelerinin hukuki açından incelenmesi ve hazırlanması,
 • İş hukuku ve sosyal güvenlikle ilgili yasal süreçlerde şirket avukatlarına destek verilmesi, konuya ilişkin görüşlerin bildirilmesi
 • Şirketin gerekli görmesi durumunda, çalışma hayatı, endüstriyel ilişkiler ile iş ve sosyal güvenlikle ilgili toplantılarda bizzat bulunarak görüşlerin bildirilmesi.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com