Sosyal Güvenlik Danışmanlığı | Arven Danışmanlık

Sosyal Güvenlik Danışmanlığı

Arven Danışmanlık

Sosyal Güvenlik Danışmanlığı

Arven Danışmanlık Profesyonel Uzmanları ile Firmanızın tüm SGK işlemlerini en doğru ve kazançlı olacak şekilde hazırlayarak maddi manevi kayıplardan sizi korur. Ülkemizde yıllardır firmaların muhasebe üzerinden yürütülen SGK işlemleri ayrı bir dal olarak ele alınıp sıfır risk ile yönetilmesi gereği doğmuştur. Sosyal Güvenlik işlemleri geçtiğimiz yıllar içerisinde devamlı gelişerek ve değişerek daha profesyonel bir yönetim ihtiyacı duymaktadır. Buradan yola çıkarak Arven Danışmanlık tüm Sosyal Güvenlik Kurumu işlemleri için işletmelere hizmet vermektedir. İşletmelerin asgari işçilik hesaplama, iş sözleşmesi hazırlama, önleyici denetim, yeniden yapılanma, e-Devlet, SGK e-Bildirge ve Sosyal Güvenlik teşvik gibi tüm SGK işlemlerinin yapılmasında hizmet vermekteyiz.

Asgari İşçilik Hesaplama

ArvenDanışmanlık Olarak periyodik olarak Sosyal Güvenlik Uzmanlarımızla devamlı işyeri, ihale, inşaat asgari işçilik prim hesaplamalarını yapıyoruz. Firmanın faaliyetlerine uygun, en düşük maliyette programlar uyguluyoruz. İşletmenin Sosyal Güvenlik  yükünü optimum seviyeye çekerek maliyetleri düşürüyoruz.

Asgari İşçilik Hesaplama

Yeniden Yapılanma

Arven Danışmanlık Olarak şirketlerin yeniden yapılanma çalışmalarında, sosyal güvenlik ve iş hukuku yönetim ve uygulama proseslerini belirleyen, iş akışları, hizmet standartları, dosya ve arşiv çalışmalarında etkin, verimli başarıyı hedefleyen en uygun programlar sunmaktayız.

SGK E-Bildirge

Arven Danışmanlık olarak işverenlerin e SGK üzerinden e bildirge sistemini doğru ve etkin kullanımlarını sağlamak amacıyla, e bildirge, e bildirge v2 sistemi, işveren uygulama sistemi, borcu yoktur,  ve diğer programların uygulaması işletilmektedir.

SGK e Bildirge Nasıl Kullanılır
SGK Sosyal Güvenlik Önleyici Denetim

Önleyici Denetim

Arven Danışmanlık Olarak Profesyonel uzmanlarımızla firmanın iş hukuku ve sosyal güvenlik uygulama ve yönetim sistemini idari para cezalarına karşı, mevzuata uygun hale getirecek önleyici kontrollerde bulunuyoruz. Eksiklikleri tamamlayacak planlarımızla firmanızı  oluşabilecek mali kayıplardan kurtarıyoruz.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com